Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Firmamız 1966 yılında Ali ÖZSIRMA tarafından ÖZİŞ CAM TİCARET olarak kurulmuştur.1983 yılında TSE 3539 yalıtımlı cam üniteleri genel markası ile piyasaya sürülen ısıcam markalı ürünü tanımış ve benimsemiştir. Zaman içinde bu ürünün kabul görmesi, bu ürüne yoğun talep ve isteklerin fazla olması dolayısı ile o yıllarda meslektaşlarımızdan da gelen talepler üzerine cam imalatına başlamıştır.

1994 yılında ÖZİŞ Isıcam San. Tic. Ltd. Şti. olarak yenilenmiş, makine ve teçhizatını artırarak gelişmesini sürdürmüştür. 24/08/1995 tarihinde TSE’den TS 3539 standardına göre yalıtımlı cam ünitesi belgesini almaya hak kazanmıştır. 2005 kasım ayında tamamen kendi yerine taşınmış, 2006 yılında şirket ortaklarının aldığı karar neticesinde Öziş Cam Nakliye Plastik Alüminyum Doğrama Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak unvanını değiştirmiş, makine parkurunu yenileyerek kendini Isıcam Yetkili Üreticisi olmaya adamış 01/07/2006 tarihinde ısıcam yetkili üretici (standart) olmuş ve yine 22/11/2006 tarihinde Isıcam Yetkili Üreticisi (kapsamlı) olmuştur.

Çağımızın gereği olan kalite yönetim sistemi ISO 9000 çalışmalarını tamamlamış ve yeni standart olan TSE 3539 EN 1279/6 cam-yapılarda kullanılan-cam esaslı yalıtım birimleri- belgesi ve AB standardı olan CE belgesi kapsamında numune hazırlanması ve test edilmesi işlemlerini başarı ile geçmiş, bu standarda bağlı olarak laboratuvarını kurmuş ve yapılması gereken fabrika imalat kontrolleri ve belirli aralıklarla tekrarlanan deneyleri sürekli yaparak üretmiş olduğu cam ünitelerinde 22/08/2008 tarihinden itibaren CE işaretlemesini uygulamaya başlamıştır.25/03/2021 tarihinden itibaren de E37 belgesini alarak Birleşmiş Milletler ’in ECE-R43 güvenlik homologasyonu standartlarında üretim yapmaya başlamıştır. Fabrikamız gelişen teknoloji doğrultusunda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için makine parkurunu genişleterek 5500 m 2 kapalı alanda Manisa ili Turgutlu Organize Sanayi bölgesinde düz cam, temperli güvenlik camları, lamine cam, boyalı sanayi camları, konfor ve ısıcam olmak üzere birçok sanayi ve inşaat grubuna hizmet vermektedir.

Vizyon


Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, insan gücüne ve makine teçhizatına doğru yatırımlar yapan üretilen ürünü standartların üzerine çıkaran, müşterilerin taleplerini eksiksiz karşılayan ve Ege bölgesinde sektörün lideri olmayı hedefleyen çalışanlarının gelişimine katkı sağlayan, sürekli gelişen ve ilerleyen,süreçlerini sürekli iyileştiren bir firma olmak.

250000

M2 yıllık cam üretimi

55

Yıllık tecrübe

10

Ülkeye ihracat

default text

Misyon

Müşteri taleplerini, teknolojiyi kullanarak en kısa zamanda karşılama bilincindeki çalışanlarımız ile kalite standartları yakalamak ve müşteri memnuniyetinde sürekli iyileştirme ürün kalitemizi en üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz.  • Kalite politikamız ve hedeflerimiz doğrultusunda tüm yapılacakları yerine getirmek için faaliyetlerimizi sürdürmek ve geliştirmek.
  • Yeni teknoloji ve uygulamaları sürekli takip etmek ve firma bünyesine uygun olanları yatırım haline getirmek.
  • Tüm ulusal ve uluslararası standart ve normları takip ederek uygun faaliyetlerde bulunmak.
  • Gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde içinde bulunduğumuz çevreye saygılı olmak. İş güvenliği kaza risklerini azaltmak için önlemler almak.

Yüzlerce referansımızdan bazıları

Klasik marka stratejisi ve teknolojiyi harmanlıyoruz.

call to action
Özişcam ile çalışmak ister misin?

Her zaman yeni yetenekler arıyoruz!